O Scenie Dawnej

Scena Dawna to projekt zainicjowany przez zespół tańca dawnego Fontana dei Pazzi wraz z Domem Kultury Świt w Warszawie. W jej ramach zobaczycie zarówno bardzo znane, jak i mniej popularne historie w różnych (nierzadko zaskakujących) odsłonach. Jest to też przestrzeń wymiany doświadczeń dla zespołów tańca dawnego, gdzie mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją, wzajemnie się wspierać oraz wspólnie uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez naszych gości.

W tym roku zainaugurujemy działalność Festiwalu kilkoma przedstawieniami, w którym wystąpią zaprzyjaźnione zespoły.  

Spektakle zaprezentujemy 18 maja 2019 r. od godz. 11.00. Zapraszamy serdecznie na stronę www.scena.waw.pl i fanpage fb.com/ScenaDawna, gdzie możecie śledzić najświeższe informacje.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują bezpłatne wejściówki – do odbioru od 5 kwietnia w kasie Domu Kultury Świt.Dom Kultury Świt działa od 1958 r. i właśnie obchodzi 60-lecie istnienia. Oferuje bogaty wachlarz zajęć, gdzie coś dla siebie znajdą zarówno młodsi, jak i starsi; działa tam również kino, w którym można obejrzeć zarówno filmy popularne, jak i pozycje bardziej ambitne.   Więcej o DK możecie przeczytać pod adresem www.dkswit.com.pl